NOVO MILOSEVO forumi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZDRAVO LANCMANI !

3 posters

Ići dole

ZDRAVO  LANCMANI ! Empty ZDRAVO LANCMANI !

Počalji  Kikic Slobodan Sre Jun 18, 2008 1:45 am

Evo glasa iz zemlje kengura !
Neko mi je rekao za ovaj sajt i sa time me je puno obradovao posto ja sam rodjen u Novom Molosevu ali sam jako davno otiso prvo u Sloveniju pa onda za Australiju.Zanima me dali ima ikoga iz Miloseva da prati ovaj sajt moje generacije,da slucajno prepoznaje moje ime-Kikic Slobodan- i da ima zelju da se javi da se malko izdivanimo? Ako se nadje koji Lancman neka mi se javi.

Kikic Slobodan

Broj poruka : 4
Datum upisa : 18.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZDRAVO  LANCMANI ! Empty Re: ZDRAVO LANCMANI !

Počalji  Admin Pon Jun 23, 2008 10:19 pm

Slobodane,pozdravljam vas i nadam se da ce vam se neko uskoro javiti.Budite strpljivi i imajte u vidu cinjenicu da forum radi tek 6meseci.
Moram vam reci da cemo ovu vasu temu prebaciti u "svastara" jer nije odgovarajuca za ovaj forum "drustvo".Verovatno ste primetili da postoji i chat u okviru foruma pa ga mozete koristiti za direktnu komunikaciju sa clanovima .Srdacan pozdrav Admin.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 20
Datum upisa : 11.01.2008

https://novomilosevo.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

ZDRAVO  LANCMANI ! Empty HVALA ZA ODGOVOR

Počalji  Kikic Slobodan Uto Jun 24, 2008 12:23 am

Admin ::Slobodane,pozdravljam vas i nadam se da ce vam se neko uskoro javiti.Budite strpljivi i imajte u vidu cinjenicu da forum radi tek 6meseci.
Moram vam reci da cemo ovu vasu temu prebaciti u "svastara" jer nije odgovarajuca za ovaj forum "drustvo".Verovatno ste primetili da postoji i chat u okviru foruma pa ga mozete koristiti za direktnu komunikaciju sa clanovima .Srdacan pozdrav Admin.
Najsrdacnije vam se zahvaljujem za odgovor i paznju. Moram priznati da sto se tice ove nove tehnike -kompjuteri- nisam bas najbistriji ali trudim se da savladam posto imam zelju da stupim u kontakt sa nekim LANCMANOM ako i on ili ona imaju isto zainteresovanje i nemaju pametnija posla-ha-haa. Isto tako moram da naucim kako da ubacujem one smajlije i heroglife u recenice-nimi je jasno? OK i uredu probacu da se ubacim u SVASTARU i cet i nadam se plodu???
Jos jednom Hvala na paznji - Kikic Slobodan - KengurLala - Lancman iz beloga sveta.

Kikic Slobodan

Broj poruka : 4
Datum upisa : 18.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZDRAVO  LANCMANI ! Empty Re: ZDRAVO LANCMANI !

Počalji  hakar Čet Jul 03, 2008 12:47 am

Blago tebi pa si tamo ,nego daj neki savet kako da MI ODEMO TAMO
hakar
hakar

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZDRAVO  LANCMANI ! Empty Re: ZDRAVO LANCMANI !

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu